Vastlapäev Otepää Gümnaasiumis

16. veebrurail toimus Otepää Gümnaasiumis vastlapäev. Osalejaid oli palju ning meeleolu hea. Võeti osa vastlamängudest ning ehitati kooli õuealale ja kultuurimaja parki lumest ehitisi. Päev algas juba 8.30 kooliaias, kus esimesed agarad õpilased võtsid osa vastlamängudest. Lumes sumbates ning liugu lastes oli tuju kõigil ülev. Lumelinna ehitamisega alustasid 5. ja 6. klassid, kes viisid oma ideid ellu kultuurimaja pargis. Hiljem lisandusid sinna ka vanemad klassid. Kohapeal pakuti kõigile sooja teed. Päeva lõpuks valmisid mitmed ägedad tunnelid ning liumäed, kus lapsed edaspidi aega saavad veetmas käia. Lumest ehitisi tehti ka kooli kõrvale, kus aktsioonis olid algklassid koos abituuriumiga. Päeva lõpus külastas lumeehitisi tuletõrjebrigaad, kes meistriteosed veega üle kastis.

Vahva video päevast on siin
Pilte saab vaadata siit

Huvijuht