Ühiskonnaõpetuse olümpiaadi tulemused

5. veebruaril 2021 toimus ühiskonnaõpetuse olümpiaadi elektrooniline piirkonnavoor II, III ja IV kooliastmele. Suurepärase tulemuse saavutas 11. klassi õpilane Uku Sau, kes võitis piirkonnavooru ning on kutsutud üleriigilisse vooru. Tema saavutus on seda suurem, et ta võistles koos 12. klassi õpilastega, kellel on ühiskonnaõpetus õppekavas, aga temal tuli kõik ise läbi töötada. Tubli 5. koha sai  Oliver Pikk ja 10. kohale jõudis Karl Eric Mõttus 12. klassist.

Põhikooli II astmes osales maakonnas 34 õpilast, kelle seas saavutas Art Asi 6.a klassist 4. koha ning Linda Silmere 7. koha. Tublid olid ka Mate Mändmets, Richard Rikka, Trevor Jääger ja Lisandra Liivamägi.

Põhikooli III astmes osales maakonnas 40 õpilast, kelle seas saavutas Liis Lattik 9.a klassist 4. koha ning Romet Silm 9.b klassist 7. koha. Väga tublid olid ka 8.b klassi õpilased Brenda Järv ja Änni Perv, kes võistlesid endast vanematega, samuti 9.b klassi õpilased Anni Lii Unn, Kadi Vindi, Gerda Järv ja Fred Järv.

Suur tänu kõigile osalejatele ning jõudu edasisteks väljakutseteks!

Heivi Truu,
ajaloo- ja ühiskonnaõpetuse õpetaja