Kunstiolümpiaadi tulemused

Foto: K.-B. Kreek
Foto: E. Peerna

Piirkondlik kunstiolümpiaad toimus 6. veebruaril Tõrvas. Olümpiaad koosnes kolmest osast: omaloominguline kunstitöö (kodus teostatud), teooriaküsimused ja kohapeal valmiv praktiline loovtöö.

Koduse loovtöö teemaks III kooliastmes oli joonistus „ Kohtumine loomaga“ ja kohapealne ülesanne oli koduses loovtöös joonistatud looma kujutada ruumilise, 3D kollaažina.

Gümnaasiumiõpilased pidid maalima neljast teosest seeria „Loodusvaatleja“ ja mille põhjal tuli kohapeal maalida akvarellmaalid vastavalt õpilase valikule, kas sürrealistlikus, kubistlikus, impressionistlikus vm ette antud stiilis.

Meie kooli õpilased olid väga tublid.
7. – 9. klassi vanuserühm
III koht Olle Liivak
IV koht Kadi Vindi

10.-12. klass
II koht Eliise Peerna
III koht Kelly-Bettan Kreek
IV koht Laura Terandi

Kindlasti oli sündmus väga kasulik ja andis noortele kunstnikele juurde kogemusi ning tore oli näha, kuidas töötavad teiste koolide õpilased.
Tänan kõiki osavõtjaid!
Rohkem pilte saab vaadata siit

Jelena Salumaa