Tulevased mängujuhid Liikuma Kutsuva Kooli seminaril

28.-29. september osalesid meie kooli õpilased Tartu Liikumislabori poolt pakutaval programmis Liikuma Kutsuva Kooli mängujuhtide koolitusel Tartu Forseliuse Koolis. Kokku oli kutsutud seitsmest erinevast koolist huvilised, kes soovisid hakata läbi viima aktiivseid vahetunde. Kahe päeva jooksul saadi tuttavaks omavahel, mängiti erinevaid mänge, arutleti ja tehti plaane, kuidas vahetunnid aktiivseks teha. Lisaks said mängujuhid kaasa vahendeid, mida saab kasutada mängude läbiviimisel. Juba oktoobri teisest nädalast algavad meie koolis aktiivsed vahetunnid. Omalt poolt loodavad tulevased mängujuhid rohket osavõttu ja liikumist vahetundides.

Koolitusel osalejad – Katarina Kivimäe, Ronja Vindi, Änni Perv, Karl Silmere, Dyavolessa-Maria Kuittinen ja Markus Mõttus.

Maive Pulles, kehalise kasvatuse õpetaja