Tublid noored keemikud

26. jaanuaril toimus keemiaolümpiaadi piirkonnavoor, millele eelnes sel õppeaastal esmakordselt Teaduskooli poolt korraldatud e-koolivoor. Koolivoor andis õpilastele ettekujutuse ülesannete keerukusest, võimaluse oma teadmisi testida ning aitas langetada otsust piirkonnavoorus osalemise kohta. E-koolivoorust võtsid osa 8. klasside õpilased Gerli Ong (I koht), Robert Sebastian Heinsar (II koht), Helena Elmet (III koht), Linda Silmere, Kertu Juhkam, Art Asi, Mate Mändmets, Richard Rikka ja 9. klassi õpilased Katarina Kivimäe (I koht), Ronja Vindi (II koht), Emma Tammemägi (III koht).

Mul on heameel, et tänavu oli 8. klasside õpilaste huvi keemiaolümpiaadil osalemise vastu väga suur. Meie kooli kuus 8-ndikku panid oma keemiateadmised proovile, lahendades piirkonnavoorus 4 tundi keemia ülesandeid ning saavutasid väga head tulemused. Valgamaa koolidest 8. klasside arvestuses võttis osa 15 õpilast.

I koht Merili Mägi
II koht Gerli Ong

5. koht Linda Silmere
6. koht Kertu Juhkam
7. koht Art Asi
8.-9. koht Robert Sebastian Heinsar

9. klasside arvestuses osales maakonnast 13 õpilast. Meie kooli esindasid väärikalt Katarina Kivimäe ja Ronja Vindi, kes saavutas väga tubli 6. koha.

Kiidan ja tänan kõiki keemiaolümpiaadil osalenud õpilasi!

Mariana Naaber, keemiaõpetaja