Ühiskonnaõpetuse olümpiaadi tulemused

19.-20. jaanuaril 2023 toimus juba kaheksandat korda ühiskonnaõpetuse olümpiaadi elektrooniline piirkonnavoor. Kuna olümpiaad toimub üle aasta vaheldumisi ajaloo-olümpiaadiga ning on mõeldud peamiselt neile, kes 6., 9. või 12. klassis ühiskonnaõpetust õpivad, siis osalevadki tavaliselt eelnimetatud klasside õpilased.
Meie koolist võtsid seekord kolmanda kooliastme arvestuses osa aga hoopis 8. klassi õpilased, kellest Richard Rikka (8.b) saavutas III koha ning Art Asi (8.a) 6. koha. Selles kooliastmes oli Valgamaal kõige suurem osavõtjaskond – 40 valdavalt 9. klassi õpilast, seetõttu on kaheksanda klassi õpilaste tulemused eriti väärtuslikud.
Tublid olid ka teise kooliastme õpilased Svea-Erika Iir (6.a klass), kes saavutas 6. koha, ning 9. koha saavutanud Marion Must (6.a klass).
Gümnaasiumiastet esindasid väärikalt Helis Hein ja Eliise Palmiste 12. klassist.

Tänan kõiki osalejaid!

Heivi Truu,