Sünnipäev on tore päev

Üritused Otu Tungal
Otepää Gümnaasiumi sünnipäev

Kolmandal oktoobril tähistas Otepää Gümnaasium oma 116. sünnipäeva. Varakult kooli uksest sisse astudes oli kuulda muusikat, mille olid valinud meediaringi õpilased. Pidustused algasid juba esimeses tunnis. Kõik õpilased ja õpetajad kogunesid koridoridesse, et koos käest kinni hoides laulda kooli hümni. Esimeselt korruselt kuni kolmandani läbiv inimkett laulis oma koolile tervituseks meie kooli tunnuslaulu. See oli midagi uut, mida varem siin tehtud pole.

Kooli sünnipäeva puhul esinesid kooliperele üllatusesinejad Tallinnast. Ukrainast pärit lauljad Ksenja ja Andrei esitasid mitmeid muusikapalasid nii itaalia kui ka saksa keeles. Alustuseks tegid nad oma lauluõpetajaga koos paar hääleharjutust, millega sai ühineda kogu koolipere. Nad jutustasid meile oma õpingutest ooperilauljaks saamisel. Kontsert oli pühendatud nii muusikapäevale kui kooli sünnipäevale.

Õpilastele meeldis eriti see, et sel päeval kõlas vahetundides meeleolukas muusika. Paljude arvates teeb see koolipäeva lõbusamaks ning annab positiivset energiat.

Palju õnne, meie armas kool!