Otikeste pidu

20.oktoobril kogunesid 1.–4. klasside õpilased Otepää Gümnaasiumi aulasse. Toimus Otikeste pidu. Traditsioonilise ja mängulise üritusega kinnitatakse 1. klassi õpilaste Otikeste staatus. Seekordse sündmuse tegi eriliseks „vanakaru“ kohalolu ja temapoolne mängude läbiviimine ning juhtimine. Ühiselt mängiti laulumänge „Kui sul tuju hea“, „Kükita“ ning „Kaks sammu sissepoole“. Lõbusalt kulges paariliseta jäänud mängijate tokitantsu mäng. Kolme võitjani mängiti mänge „Kolm last rõngas“ ning „Maa, õhk, vesi“. Viskemängus said kõik proovida oma visketäpsust palliga viskamises läbi rõnga. Aktiivselt sai ennast liigutada huvijuht Kadri poolt eelnevalt väljauuritud õpilaste lemmikmuusika saatel diskotades. Sündmusel ei olnud võitjaid ega kaotajaid, sest „vanakarul“ jätkus komme kõikidele lastele.

Otikeste peo lõpus said vastsed Otikesed endale 3. klasside õpilaste poolt valmistatud karukõrvad ning 2. klasside õpilaste meisterdatud karukujulise tunnistuse tekstiga: Selle mõmmi omanik on vastu võetud Otepää Gümnaasiumi Otikeseks.

Aitäh huvijuht Kadrile lõbusa ja aktiivse Otikeste peo korraldamise eest, täname juhtkonda kommide ning 2. ja 3. klassi õpetajaid-õpilasi Otikeste jaoks valmistatud kingituste meisterdamise eest.

Klassiõpetaja
Sigrid Mark