Otepää Gümnaasiumi sünnipäev ja õpetajate päev

Fotod: T. Palmise

Esmaspäeval, 5. oktoobril, toimusid Otepää Gümnaasiumis traditsiooniline  õpetajate päeva ja kooli sünnipäeva tähistamised. Õpetajate päeva viisid läbi abituuriumi õpilased, kes kehastusid koostöös mõne 11. klassi õpilasega ka tollel päeval ise õpetajateks. Koolipäev algas kogu koolile aulas, kus esmalt edastas kooli 113. sünnipäevaks tervituse õpilasesinduse liige Kirke Karus. Seejärel allkirjastasid direktor Maire Murumaa ja õpetajate päeval direktori kohuseid täitnud Taavi Koppel koolirahu lepingu ning anti volitused üle abituuriumile päeva edasi juhtida.

Pärast aktust möödus päev ainetundides, kus tunde andsid abituuriumi ja 11. klassi õpilased. Tunnid möödusid meeleolukalt ning edukalt, kus õpetajateks kehastunud kooliõpilased said omal nahal tunda õpetajatöö võlusid ja valusid.