Otepää Gümnaasiumi 6.b klassi tüdrukud on Valgamaa meistrid 3×3 korvpallis

5. märtsil 2019 toimusid Valga Spordihoones Eesti Koolispordi Liidu poolt korraldatud Valgamaa tänavakorvpalli meistrivõistlused 4.-5. ja 6.-7. klassi tüdrukute ja poiste võistkondadele.

Osalesid Otepää Gümnaasiumi, Tõrva Gümnaasiumi, Valga Põhikooli ja Pühajärve Põhikooli võistkonnad. Väga hästi mängis meie kooli 6.-7. klassi tüdrukute võistkond, milles mängisid 6.b klassi tüdrukud. Rõõmu tegi see, et tüdrukud suutsid kõik eelnevalt õpitu ning kohapeal antud juhised platsil teoks teha ja nii see võit tuligi.

Maakonna meistrid on 6.-7. klassi tüdrukute võistkond koosseisus: Melek Bataksoglu; Brenda Järv; Geiri Liivamägi; Änni Perv.

V kohaga lõpetas turniiri 4.-5. klassi poiste võistkond: Sten-Erik Iir; Simmo Vernik; Kaspar Punder; Urmo Hirvesoo.

VII koha saavutas 6.-7. klassi poiste võistkond koosseisus: Peeter Alev; Joonas Sakkis; Robin Mathias Müür; Markkus-Mauno Hõlst.

Aitäh tublidele osalejatele.
Kerri Rauk, kehalise kasvatuse õpetaja