Loovuse mooduli õpilased Eesti Kunstiakadeemia avatud uste päeval

Neljapäeval, 28.veebruaril olid OG loovuse mooduli õpilased uurimas, milliseid erialasid on vastses EKA koolihoones võimalik õppida.
Meid võttis uksel vastu OG vilistlane Linda-Maria Urke, kes õpib arhitektuuri teaduskonnas esimest aastat sisearhitektuuri. Päev algas rektor Mart Kalmu tervitusega ning kunstiakadeemia maja-saaga loo filmiga. Seejärel sukeldusime Avatud akadeemia põnevate teaduskondade tutvustustuuri ja ahmisime endasse kõike, mis meile pakuti. Ja seda polnud vähe. Tore oli, et kogu tutvustustuuri olid kaasatud aktiivselt ka tudengid.  Kuna nüüd, uues majas on kõik osakonnad koos, siis tõid sealsed tudengid just seda uue maja tugevuseks. Nüüd on võimalik enda ideid teostada erinevate õppejõudude ja tehnikate kaasabil ning saada laiapõhjalisem haridus. Aitäh meie õpilastele vastupidavuse ja EKA-le külalislahkuse eest. Õpilasi saatsid Jelena Salumaa, Inga Kotkamäe ja Ave Kruusmaa.

Fotod EKA galeriist