Infomess „Vali nutikalt!“ – noortelt noortele

Haridusmess „Vali nutikalt!“ toimub Valgamaal aastast 2012, messi sihtrühmaks on noored, kes on valimas edasiõppimise ning huvitegevuse võimalusi.

Otepää Gümnaasiumi esindus osales selleaastasel messil neljapäeval, 7. märtsil, kooli esindasid 10. klassi õpilased Kerttu-Liis Levin, Dyavolessa-Maria Kuittinen, Taavi Koppel, Erki Toomemägi ja õpetaja Terje Aasaroht.

Meie kool keskendus sellel aastal värskusele (uued infostendid ja jaotusmaterjalid) ning oma tugevustele. Messileminekut ette valmistades mõtlesime sellele, mis meie kooli gümnasiste siia kooli on toonud, ja huvilistele „müüsimegi“ just enda head kogemust nii sõnas kui pildis.

Loeme päeva õnnestunuks, kuna kooli esindajatena saime ka ise uusi tuttavaid ja palju positiivset tagasisidet oma kooli kohta. Huvi tekitasid ka meie reklaammaterjalid: uued logoga nutipliiatsid, kalender-järjehoidjad ja muidugi kommid- kes siis „mõmmikommi“ ei armastaks!

Kuna huvilisi oli üle Eesti, siis oli palju küsimusi õpilaskodu võimaluste kohta, samuti huvituti meie abiturientide korraldatavast noortelaagrist, mis toimub 12.-14. aprillil Otepää Gümnaasiumis.

Messil oli gümnaasiumidest esindatud veel Lähte Gümnaasium, Valga Gümnaasium ja Valga Kaugõppegümnaasium. Lisaks neile oli palju kutsekoole ja ka kõrgkoole. Ovaalsaalis olid oma boksid üles seadnud õpilasfirmad. Üritus oli väga edukas ja külastajaid oli palju. Päeva lõpetas Liis Lemsalu.

Otepää Gümnaasiumi esindus tänab messi ettevalmistajaid ja seal osalejaid!

Kerttu-Liis Levin
10. klass