Õppetöö jätkub koolimajas alates 03.11.2020

Hea koolipere!
Oleme saanud Terviseametilt juhised õpilased kooli õppetööle tuua esimesel võimalusel!
Terviseamet leiab, et hetkel on olukord piirdunud vaid 2 positiivse testi tulemusega ning haiguse levikuks ohtu ei ole. Eneseisolatsiooni jäävad ainult need isikud, keda Terviseamet on lugenud lähikontaktseteks ning kes on saanud vastava selge juhise. Distantsõppele jäävad nakatunuga ühes klassis õppinud õpilased.
Seega anname teada, et tuginedes nii Terviseameti juhisele kui vallavalitsuse kooskõlastusele, on kõikide klasside (va eneseisolatsiooni ja distantsõppele määratud) õpilased oodatud tagasi koolimajja alates homsest, 03.11.2020. Õppetöö jätkub tavapärases rütmis.
Õpilaskodu kasutajatele on õpilaskodu avatud alates 03.11.2020 kell 7.30.
Seoses võimaliku nakkusohu ennetamisega palume lastevanematel laps kooli saata ja vastu võtta koolimaja peauksel. Haigusnähtudega lapsed palume jätta koju tervenema.

Püsigem terved!
Maire Murumaa