Hea õpilane ja lapsevanem!

Meie kooli III kooliastme õpilase COVID testi tulemus osutus täna positiivseks. Õpilase haigestumine on seotud pereüritusega. Kontaktid tasandil õpilane-õpilane ja õpilane-õpetaja on olnud tihedad ning seetõttu tegime kooskõlastatult kohaliku omavalitsuse ja terviseametiga otsuse minna kaheks nädalaks distantsõppele. Distantsõpe annab võimaluse isolatsiooniks ning ennetada viiruse levimist ning kestaks esialgu 10. novembrini. Antud perioodil on suletud koolimaja, spordihoone ja õpilaskodu. Tagasi kooli prognoosime tulla 11. novembril.
Kooli jäänud õppevahendeid saab koolist võtta homme, 28. oktoobril kell 8.00-16.00.
Loodame mõistvat suhtumist ning ootame tagasisidet võimalike haigestumiste korral klassijuhatajatele.

Juhtkond