Meie korvpallurite maakondlikud saavutused

Uudised Sport

Autor:

Valgamaa koolinoorte 3 x 3 korvpallivõistlused toimusid 9. veebruaril 2024 uues, veel värvilõhnalises Priimetsa kooli spordihoones. Võistlused algasid pidulikult Valga vallavanema ja Valga spordijuhi kõnega, nautisime JJ-Street tantsijate esinemist ja lindi lõikamist.

Meie kooli kõige edukam oli 4. klassi tüdrukute võistkond koosseisus Pauliine Elissaar, Susanna Keldo, Annamai Must, Heti Sakkis. Nemad saavutasid turniiril II koha.

5. klassi poiste võistkond (Jakob Ani, Ranno Januškevitš, Hendrik Liivamägi, Märten Mätas) lõpetas turniiri 4. kohaga ja 7. klassi poiste võistkonnale jäi lõpuprotokolli kirja 6. koht. Võistkonnas mängisid Adem Batakcoiglu, Oliver Karus, Rico Käär, Otto August Mehik.
Tunnustan osalejaid!