Mängujuhtide koolitus

Neljapäevast reedeni toimus Käärikul Liikuma Kutsuva Kooli mängujuhtide koolitus, kust võttis osa 4 meie kooli õpilast: Katarina Kivimäe, Ronja Vindi, Ändi Perv ja Karl Silmere.

Õpilased said Käärikul nautida kahepäevast sisukat programmi, mille raames tutvustati uudseid mänge, mida koolis õpilastele läbi viia. Töötubadeks olid avapäeval tänavareket, tsirkus ning off-road maastikusõit. Õhtul veedeti lõbusalt aega spordisaalis ühiseid mänge mängides. Üllatuskülaliseks oli slackline meister Tauri Vahesaar, kes õhtupimeduses ja leegitsevate tuleleekide keskel tasakaaluliinil trikke tegi. Teisel päeval said õpilased läbida maastikumängu ning kuulata kogemusi teiste koolide mängujuhtide käest.
Koolitus oli kasulik ja vajalik ning õpilased jäid sellega väga rahule. Saadud teadmisi jagatakse koolikaaslastega aktiivsetel vahetundidel ja ühisüritustel.

Õpilasi saatis huvijuht Kervin Kull.