Õpetajate päev Otepää Gümnaasiumis

3. oktoobril toimus Otepää Gümnaasiumis traditsiooniline õpetajate päev, väärtustamaks ja tunnustamaks pedagoogiametit. Päeva raames viis tunde läbi abituurium koostöös 11. klassiga.

Koolipäev algas aktusega aulas, kus direktori kohusetäitja Maire Murumaa andis ametikoha päevaks üle abiturient Henrik Luigele. Kooli uus direktor Henrik tutvustas ka uusi aineõpetajaid. Abituriendid oli ette valmistanud toreda värsskõne, iseloomustamaks iga Otepää Gümnaasiumi õpetajat.

Aktusel kõnet pidanud Bärbel Moros, kes oli koostanud meie kooli keskmise õpetaja mudeli, mainis ära, et kingitud maitseainepakid  valiti sooviga lisada õpetajate ellu veidi vürtsi.

Aktuse lõpus, kui õpetajad olid pidulikult välja saadetud, jagasid abituriendid 10. klassi otudele ristimistunnistused ning kogu õpilaskond sai vaadata otude ristimise kokkuvõtvat videot.

Päev jätkus tavapärase õppetööga, kus uued õpetajad said end proovile panna. Päev sujus edukalt ning kõik said oma uue tööga suurepäraselt hakkama, klassides valitses töömeeleolu.

Laura Meigas
abiturient