Otikeste pidu

Neljapäeval, 17. oktoobril toimus Otepää Gümnaasiumis otikeste pidu. Aulasse kogunesid kõik algklasside õpilased ja õpetajad, võtmaks kooliperre vastu esimese klassi lapsed-otikesed.
Üritus algas soojendusega ehk ringmänguga, millele järgnesid 1. klassi etteasted. Otikesed laulsid, lugesid luuletust ning andsid vande- tõotasid soovi õppida ja hästi käituda. Traditsiooniliselt pani neljas klass koolijütsidele pähe kõrvad.
Pidu jätkus lõbusa viktoriiniga, kus lapsed said oma loovuse proovile panna. Viktoriini parima tulemuse saavutas 4.a klass ainult ühe vale vastusega. Kokku said nad 11 punkti. Teise koha pälvisid 2.b klass 9 punktiga ning napika kolmanda koha sai 1. klass 8 punktiga.
Õpilased mängisid peo käigus veel erinevaid liikumis- ja muusikalisi mänge, tantsisid ning selgus ka algklasside kivi-paber-käärid mängu tšempion.
Pidu oli väga meeleolukas ja tore ning õpilased said ennast korralikult välja elada. Eriti läksid peale tantsulised mängud. Ürituse lõpus jagati kõigile aktiivsetele osalejatele energia taastamiseks kommi.

Täname kõiki osalenud õpilasi ja õpetajaid ning muidugi huvijuht Kervinit, kes selle kava kokku pani.

Laura Meigas, abiturient