Magus võit rahvastepallis

Neljapäeval, 16. novembril toimusid Valga spordihoones Valgamaa 4.-5. klasside karikavõistlused rahvastepallis. Ka Otepää kooli 5. klassi poisid ja tüdrukud olid võistlustules. Haaravates ja põnevates mängudes saavutasid meie kooli poisid  esimese koha. Võidukasse võistkonda kuulusid (pildil vasakult) Mark Luca Volter, Peeter Alev, Silver Nõgols, Uku Vähi, Steven Tamm, Remi Hiir, Robin Mathias Müür, Joonas Sakkis.

Tüdrukud saavutasid tasavägistes mängudes neljanda koha. Otepää Gümnaasiumi võistkonda kuulusid Mia Maria Arminen, Melek Batakcioglu, Brenda Järv, Hanna Loore Kukk, Geiri Liivamägi, Mariia Liisa Länik, Änni Perv, Anlourdees Veerpalu.

Hoime pöialt Otepää Gümnaasiumi poistele, keda ootab 24. novembril Võrus ees piirkondlik finaalturniir!

kehalise kasvatuse õpetaja Ülle Ernits