Kogesime mängu- ja võidurõõmu

Autor:

14. novembril toimusid Valga spordihallis Valgamaa koolide karikavõistlused rahvastepallis kuni 5. klasside õpilastele. Võistkondi oli rohkearvuliselt, seetõttu mängiti kahes alagrupis. Meie kooli neljanda klassi õpilastest koosnev tüdrukute võistkond koosseisus Annamai Must, Marily Andressoo Pauliine Elissaar, Heti Sakkis, Kerli Tinno, Liis Uudeberg, Anette Marta Marii Viks ja Hanna Pajumägi said seitsme võistkonna hulgas 5. koha. Tüdrukud tegutsesid julgelt ja said rohkelt kogemusi.

Poiste turniiril osales 8 võistkonda. Võitsid Tõrva poisid, kellele kaotasime napilt, teisele kohale tulnud Keeni poistega meil mängida ei õnnestunud, sest olime erinevates alagruppides. Valga Põhikooli võistkonnaga mängisime lausa kahel korral, et III koht välja teenida. Otepää Gümnaasiumi esindasid Märten Mätas, Jakob Ani, Ranno Januškevitš, Germo Soots, Märt Urm, Mathias Tammekivi, Hendrik Liivamägi, Karl Henri Kikkas.

Jätkuvat pallimängimise rõõmu!

Kerri Rauk, kehalise kasvatuse õpetaja