Iga heategu on oluline

6.b klassi projekt „Väike heategu“ sai kolmapäeval, 15. novembril toreda lõpu Võru loomade varjupaiga külastusega. Projektis lõid kaasa nii lapsed kui ka lapsevanemad. Kuu aja jooksul koguti märkimisväärne kogus erinevaid toite kassidele ja koertele ning samuti muid esmatarbeks vajalikke esemeid. Varjupaigas ootas õpilasi sealse varjupaiga juhataja Relika ja töötaja Kätlin, kes rääkisid sealsest elust ning andsid ka informatsiooni, kuidas käituda hulkuvate, vigastatud või mõnel muul kombel väärkoheldud loomadega. Kõige toredam hetk oli muidugi see, kui saadi neid armsaid loomakesi silitada ja sülle võtta. Nii mõnelgi tekkis soov sealsetele elanikele kodu pakkuda. Külaskäigust jäi soe tunne südamesse – olime andnud väikese panuse kellegi aitamiseks.

Suur aitäh veelkord nii õpilastele kui ka vanematele, et nii aktiivselt osalesite selles projektis.

Krista Aigro, 6.b klassijuhataja