Ilmus koolilehe Otu Tungal verivärske number

Koolimeedia OG raadio Otu Tungal Uudised

Meie kooli ajaleht Otu Tungal (esialgse nimega Otu) on ennast ilmutanud vahelduva eduga paarkümmend aastat. Viimastel aastatel pole sellel regulaarset ilmumisaega olnud. Eelmisel õppeaastal haarasid üle pika aja paar erksamat abiturienti härjal sarvist ning ilmutasid ühe digitaalse lehenumbri.

Sellel õppeaastal on kooli meediagrupp võtnud eesmärgiks tele- ja raadiosaadete kõrval anda regulaarselt välja ka koolilehe digiversiooni. Kuna toimetus koosneb hetkel ainult kolmest liikmest: toimetajast, fotograafist ja küljendajast, saab sel õppeaastal lugeda vaid kolme lehenumbrit. Järgmisel aastal on plaanis toimetuse liikmete arvu suurendada, mis võimaldab lehte ka tihedamalt välja anda.

Täna ilmuv ajaleht annab ülevaate nii praegusest koolielust, aga võtab eesmärgiks hoida järjepidevust ka minevikuga. Seetõttu saab ka edaspidistest numbritest lugeda  meile olulistest vilistlasest, kes omal ajal on selle kooli seinte vahel millegi olulisega silma paistnud.

Ajalehe Otu Tungal digiversiooni saab lugeda siit https://issuu.com/jannopuurits/docs/otu_tungal_nr.1

Pille-Riin Merilo ja Janno Puurits, koolilehe väljaandjad