„Emakeel, su kaunis heli sütitab mu südame…“ (Anna Haava)

Vabariikliku emakeeleolümpiaadi piirkonnavoorus osales sel õppeaastal Otepää Gümnaasiumist 11 õpilast. Soovijaid oli rohkemgi, kuid esmakordselt oli riigi poolt kehtestatud osavõtjate lubatud piirarv.
Noorimast vanuseastmest (7.-8. klass) osales Valgamaalt 21 õpilast, kelle seast saavutas 7.b klassi tütarlaps Andra Arulaan II koha. Vaid 0,69 punktiga jäi temast maha 4. koha pälvinud Helena Elmet 8.b klassist. Ka vanimas astmes (11.-12. klass) sai meie kooli abiturient Helis Hein II koha 15 osaleja seas.
Kuna aineolümpiaadile pääsevad vaid parimad ainetundjad, kiidame lisaks eelpool nimetatutele ka kõiki ülejäänud osalejaid: Ida Vahrušev ja Lisete Liivamägi 7.a klassist, Lisanna Lubi, Ronja Vindi ja Katarina Kivimäe 9.b-st, Kirke Tamm ja Kadi Vindi 11. klassist ja Eliise Palmiste 12. klassist.

Emakeeleõpetajate nimel Kirsti Vuks ja Marika Paavo