fbpx

Avastardid maakonnavõistlustel on tehtud

Postitatud kategoorias:

Uudised

20septembril toimusid Tõrvas pendel- ja maastikuteatejooksu karikavõistlused ja 28. septembril võisteldi pendelteatejooksus.

Kõige edukamad olid 4.-5. klasside õpilased, kes võitsid mõlemal võistlused II koha. Väga napilt, kahe kümnendikuga, kaotati pendelteatejooksus I kohale. Meie võistkonnas jooksid Änni Perv, Melec Batakcioglu, Geiri Liivamägi, Anlourdees Veerpalu, Brenda Järv, Sten-Erik Iir, Robin Mathias Müür, Steven Tamm, Peeter Alev ja Uku  Vähi.

7.-9. klasside võistkond võistles samuti südikalt, saavutades kaks III kohta. Otepää Gümnaasiumi esindasid Maria-Liisa Mark, Keiu Vakmann, Kaur Veere, Kert Roose, Karl-Gustav Krüünvald, Kadi Ruukel, Ain Erik Veemees, Karmen Matsalu, Crista Kutsar jaMarkkus Alter.

10.-12. klasside õpilased saavutasid kaks III kohta. Võistkonnas jooksid Heidy-Liisbet Kukk, Carmen Piho, Annabel Täär, Marit Maribel Pulles, Teiloora Ojaste, Joosep Hiob, Graivo Hallikas, Jasper Mannas, Romet Reino ja Reiko Rätsepsoo.

28. septembril võisteldi Tõrvas maastikujooksus. Meie kooli õpilased saavutasid mitmeid auhinnalisi kohti.

I koht: Karmen Matsalu, Robin-Mathias Müür, Kevin Grihin.

II koht: Marit Maribel Pulles, Katriin Mets, Alexander Kapp.

III koht: Crista Kutsar, Silvia Oja.