Algklasside lumememmepäev

19. jaanuaril toimus koolis algklasside lumememmepäev, kus 1.-4. klassi õpilased meisterdasid kooli ümbrusesse lumememmesid. Päeva tegi meeldivaks mõnus sulailm ja memmed kerkisid väga lõbusas meeleolus. Ühtlasi oli ka eesmärk kutsuda lapsi rohkem õues liikuma.

Päeva idee tuli 18. jaanuaril toimunud ülemaailmsest lumememmepäevast, mis sai alguse Saksamaalt ja seda on peetud aastast 2010. Päeva algatajaks oli Cornelius Graetz, kellele kuulub maailma suurim lumememmede kogu. Tema arvates on lumememmed sõbralikud ja sümpaatsed tegelased, keda tuntakse üle kogu maailma. Lumememmed aitavad meil tähelepanu pöörata kliimamuutustele. See päev peaks meid panema mõtlema kui tore on teha päris lumest memme.

Pildigalerii on siin. (fotode autor K. Lillis)

Kerle Lillis
huvijuht-koolielu korraldaja