Väärikad tiitlid Valgamaa tänuürituselt

Foto: Toomas Palmiste

14. jaanuaril 2022 toimus Valga Kultuuri- ja Huvialakeskuses tänuüritus „Valgamaa tänab“, kus tunnustati Valgamaal tegutsevaid inimesi, ettevõtteid, mittetulundusühinguid, sihtasutusi, vabatahtlikke ja eraannetajaid, kelle tegevus ja isiklik eeskuju on möödunud aastal mõjutanud kohalikku ja maakondlikku arengut ning kes on andnud olulise panuse kodanikuühiskonna aktiviseerimisele ja edendamisele.
Meeleoluka õhtu juht oli Pipi Pikksukk isiklikult ja muusikalist rõõmu pakkus  viimase hooaja telesaates „Eesti otsib superstaari“ tuntust kogunud laulja Andreas Pall.
Sel õhtul pälvisid oma tiitli ka 2 meie kooli õpilast:
Valgamaa aasta noor 2021 on Cäthy Alev 11. klassist. Selle aunimetuse andis välja MTÜ Valgamaa noorsootöökeskus TANKLA. Cäthy on silma paistnud oma ettevõtlikkuse ja huvitavate ideedega nii koolis raadiotoimetuse juhina, oma kodukohas Nõunis erinevate ürituste organiseerimisel, aga ka Otepää Noortekeskuses ning Valga maakonnas.
Edukaim spordipoiss U14 vanuseklassis on Sten-Erik Iir 8. a klassist. Tiitli andis välja Valgamaa spordiliit. Sten-Erik Iir on edukas noorsportlane, kelle nimel on mitmed rekordid ning kes ei tule üheltki tähtsalt spordivõistluselt tagasi võitudeta.

Marika Paavo