1. klassi esimene projektipäev

1. klassi esimene projektipäev möödus koolis. Päeva alustasime muusikaga. Koos õpetaja Pillega harjutasime usinasti kooli hümni. 3. oktoobril on ju meie kooli, Otepää Gümnaasiumi 112. sünnipäev.

Raamatukoguhoidja Kadri rääkis, kuidas raamatuid hoida ja laenutada ning luges katkendi Edgar Valteri raamatust “Isand Tuutu ettevõtmised”. Lapsed tulid raamatukogust tagasi rõõmsalt, mõnel oli laenutatud lausa mitu raamatut.

Projektipäev jätkus kunstivallas. Tegime paberile maalriteibiga erinevaid kujundeid, mida guaššidega värvida. Suur aitäh abiturientidele, kes aitasid teibiribad paberile panna – eelproov neljapäevaseks õpetajate päevaks sai tehtud.

Päeva lõpetas klassiõhtu, kus sai nautida klassiõhtu sööke-jooke, mängida ja tantsida. Oli vahva ja tegevusterohke päev.

Kaire Ojavee, 1. kl klassijuhataja