Viie viimase aasta koolikillud müügis

Otepää Gümnaasiumi 110. sünnipäevaks andis kool taas välja kogumiku viimaste aastate tegemiste kohta „OG 110 – viie aasta koolikillud 2012 – 2017“.

Kogumiku said kõik 7. oktoobril 2017 kooli kokkutulekul osalenud.

Otepää Vallavalitsus on kooli ettepanekul lubanud kogumikku müüa ning kooskõlastanud müügihinnaks 9 eurot kogumiku kohta.

Otepää Vallavalitsuse korraldus asub SIIN ja arvelduskontod on:

SEB Pank  EE351010202008200001

Swedbank  EE192200221016248664

Soovijatel on võimalus kogumikku osta, tasudes eelnevalt ülekandega müügihinna märksõnaga „OG 110 kogumik“. Maksekorraldus tuleb tuua OG kantseleisse juhiabi kätte ning selle esitamisel saab kogumiku.

Kellel ei ole kas võimalik või mõistlik tulla kogumiku soetamiseks kooli kantseleisse, sellel on võimalik tasuda kogumiku eest samal viisil ning saata maksekorraldus e-posti aadressil kool@nuustaku.edu.ee ning tellida kogumik endale kulleriga koju. Sellisel juhul tuleb e-kirjas märkida oma nimi, postiaadress ning kontakttelefon (vajalik kullerile). Kool saadab sel juhul kogumiku soovijale koju Omniva kulleriga saaja kulul ehk saaja tasub ise kullerile.

Otepää Gümnaasium