OGTV  motivatsiooni otsingul

Koolimeedia OG raadio OG TV Uudised

Otepää Gümnaasiumil on hea tava koguneda ühiseid advendihommikuid tähistama kooli aulasse. Teise advendihommiku sisustas OGTV meeskond, kes oli selleks puhuks valmis saanud pea pooletunnise filmiversiooni sellest, kuidas jõuluvana kaotsiläinud motivatsiooni otsib.

Filmiprojekt sai sel korral suuremad mõõtmed, kui tavasaate formaat ette näeb. Kaasatud olid lisaks telegrupile ka kooliraadio toimetus, mitmed õpetajad ja klassitäis õpilasi. Filmi valmimisel oli igal grupiliikmel oma vastutusala. Stsenaristidena töötasid Laura Meigas ja Bärbel Moros 10. klassist, Kaur Nukka 11.a-st  ja abiturient Manana Kokhtashvili. Näitlejatena olid kandvates rollides Valter Kuld (10. klass), Kaur Nukka (11.a) ja Karl August Soonberg (12. klass). Suur osa operaatoritööst ning kogu montaaž on tehtud meeskonna noorimal – 7.a klassi poisil Kelvin Kivimaal.

OGTV jõulufilmi saad vaadata siit https://youtu.be/t0HYmj6vUT0

Marika Paavo, meediarühma juhendaja