Vaktsineerimine Otepää Gümnaasiumi Spordihoones 21.09.2021

Kutsume noori alates 12. eluaastast ja täiskasvanuid vaktsineerimisele, mis toimub
OTEPÄÄ GÜMNAASIUMI SPORDIHOONES 21. septembril kell 10.30-16.00

Vaktsineerimisele on oodatud kõik, kellel on vaja teha esimene või teine vaktsiinisüst. Soovitav on end eelregistreerida digiregistratuuris aadressil: digilugu.ee. Vaktsineerima võib tulla ka eelregistreerimata!
Vaktsineerimine toimub Pfizer-BioNTech vaktsiiniga. Vaktsineerima tulles on oluline võtta kaasa isikut tõendav dokument.

Koolinoorte vaktsineerimisel olevad nõuded.
Koolinoorte vaktsineerimisel jälgivad vaktsineerijad selgelt väljendatud lapse enda nõusolekut ning lapsevanema või hooldaja nõusolekut. Selleks on kolm võimalust:

• laps tuleb vaktsineerima vanema või hooldajaga koos;
  • laps tuleb vaktsineerima kaasas kirjalik vanema või hooldaja nõusolek;
  • laps tuleb üksi ilma kirjaliku nõusolekuta, kuid annab registraatorile oma vanema või hooldaja kontaktandmed ning haigla töötaja helistab kohapealt lapsevanemale või hooldajale.
    Lapsevanema või hooldaja nõusolek võib olla vabas kirjalikus vormis. Oluline, et sellel teatisele oleks lisatud lapsevanema nimi, isikukood ja telefoninumber.