Üleeestiline spordinädal Otepää Gümnaasiumis

Spordinädal algas kolmapäeval, 23. septembril heategevusliku teatejooksuga 4.-9. klasside võistkondadele Otepää keskväljakul. Jooksma olid tulnud lisaks meie kooli õpilastele ka Saverna, Puka, Keeni ja Pühajärve Põhikoolide võistkonnad. Omas vanuserühmas olid võidukad OG 4.b, 5.b, 6.a, 8.b ja 9.b klassi võistkonnad.

Neljapäeval toimus Otepää Gümnaasiumis liikumispäev kõigile. Vastavalt ajagraafikule mindi koos kaaslasega Apteekrimäe metsa valikorienteeruma.  Igal vanuseklassil oli vaja leida teatud arv punkte. Kasutati elektroonilist SI-ajavõtu süsteemi. Põneva raja pani metsa maha rajameister Voldemar Tasa.

Klasside parimad orienteerujad: Reinhold Kalda – Andorres Veerpalu, Anelle Unt – Adriane Raukas, Laura Pirnipuu – Andra Arulaan, Tristan Klimbek – Ralf Mae, Karlotta Levin – Katarina Kivimäe, Peeter Alev, Kadi Vindi – Gerda Järv, Mikk-Marten Meema – Andres Luik, Edvin Tämm – Kristajan Kattai, Karl Gustav Krüünvald – Erki Toomemägi.
Oma oskusi käis metsas proovimas ka huvijuht Kervin Kull.

Reedel, 25. septembril osalesid Otepää Gümnaasiumi õpilased Tõrvas Valgamaa koolinoorte MV murdmaajooksus, kus saavutati häid tulemusi.

I koht – Jakop Pirnipuu, Karl Marek Kamla, Tristan Klimbek, Heili Kann
II koht – Ann – Marii Mets, Martiina Mätas, Laura Liina Länik, Anlourdees Veerpalu, Alexander Kapp
III koht –Jan Einar Pikk, Ralf Mae, Mariia Liisa Länik, Crista Kutsar

Kolmapäeval, 30.septembril toimus Hummulis Valgamaa koolinoorte KV orienteerumises.

I koht
Ann – Marii Mets – Katarina Kamla
Teele Mägi – Dyavolessa Maria Kuittinen
Karl Gustav Krüünvald – Erki Toomemägi

II koht
Peeter Alev – Steven Tämm
Jakop Pirnipuu – Jan Einar Pikk
Teele Uudeberg – Grettel Hansing
Märten Mätas – Ranno Januškevits

III koht
Itti Kruuse – Isabel Evelia Von Graff
Laura Pirnipuu – Andra Arulaan
Edvin Tämm – Uku Sau

Valgamaa koolide hulgas saavutas Otepää Gümnaasium kokkuvõttes I koha.

Täname kõiki osalejaid ja soovime jätkuvat liikumisrõõmu!

Kehalise kasvatuse õpetajad