fbpx

TV 10 Olümpiastarti

Postitatud kategoorias:

Uudised

Möödunud nädalavahetusel alguse saanud TV 10 Olümpiastardi 51. hooaeg toimus Võru spordihoones. Otepää noortest kergejõustiklastest lunastasid Eesti koolinoorte suurimale võistlusele pääsme Heili Kann ja Jan-Einar Pikk, kes võitsid Valgamaa TV 10 Olümpiastardi I etapil 60m jooksud ja Jan-Einar lisaks ka kõrgushüppe. Valgamaa etapil võistlesid väga edukalt ka Svea-Erika Iir (kõrgushüppe II koht) ja Jakob Pirnipuu (60m jooksu II koht ja kõrgushüppe III koht), kellel jäi napilt puudu, et samuti vabariiklikul etapil Võrus osaleda. Auhinnalisi kohti Valgas saavutasid veel Grettel Hansing, Marta-Loore Ladva, Annamai Must ja Märt Urm.

Võrus toimunud üle-eestilisel etapil saavutas Heili Kann 60m jooksus 28. koha, ajaga 9.07 sek. (osales 68 võistlejat).

Väga edukalt võistles Jan-Einar Pikk, kes nooremate poiste vanuserühmas (PN) jõudis 60m jooksus kõrgele II kohale (osales 68 võistejat), Jan-Einari aeg oli 8.61 sek.