Kodanikupäeva veebiviktoriini tulemused 2021

Kodanikupäeval, 26. novembril, toimus ka sel aastal Valgamaa keskraamatukogu korraldusel maakonna koolide kodanikupäeva veebiviktoriin, millest võttis meie koolist osa neli edukat võistkonda. Kuna seekord vastati küsimustele teisel veebiplatvormil, tuli korraldajate vea tõttu peaaegu kõigil võistkondadel küsimustele vastata kaks korda ja vastamise kiirus arvesse ei läinud, siis lugesid ainult õiged vastused. Seetõttu oli ka mitmel võistkonnal sama punktisumma.

Meie kooli 9.b klassi võistkond OTID saavutas põhikoolide arvestuses maksimumpunktidega I koha, võistkonnas olid Karl Silmere, Brenda Järv ja Mia Maria Arminen.

Kõik kolm gümnaasiumiastme võistkonda jäid omavahel jagama II kohta. Võistkonnas OG II olid Annabel Urm, Dyavolessa-Maria Kuittinen ja Helen Hein 12. klassist, võistkonda OG I kuulusid Uku Sau, Ragne Jaama ja Kaile Kuusik samuti 12. klassist ning kaheliikmelise võistkonnana OG III esindasid väärikalt 11. klassi Eliise Palmiste ja Helis Hein.

Suur tänu kõigile osalejatele ning jätkuvat huvi ühiskonnas toimuva vastu!

Vt tulemusi Valga keskraamatukogu kodulehelt: https://www.valgark.ee/selgusid-kodanikupaeva-viktoriini-tulemused/

Heivi Truu,
ühiskonnaõpetuse õpetaja