Suurepärased tulemused matemaatikavõistluselt „Nuputa“

30. märtsil 2023 toimus Otepää Gümnaasiumis matemaatikavõistluse „Nuputa“ Valgamaa eelvoor. Nuputa on võistkondlik matemaatikaülesannete lahendamise võistlus, mis toimub  kahes vanuserühmas. Matemaatikaalaseid teadmisi panevad proovile 5.-6. klasside neljaliikmelised võistkonnad ja 7. klasside kolmeliikmelised võistkonnad. Võistlust korraldab Eesti Matemaatika Selts koostöös TÜ teaduskooliga. Piirkonnavoorude I ja II koha võistkonnad osalevad vabariiklikul võistlusel.

Otepää Gümnaasiumi õpilased esindasid meie kooli väärikalt ja nende saavutuste üle võime uhkust tunda.

I koht  5.-6. kl võistkond koosseisus  Karolin Kõivisto (5.a), Grettel Arulaan (5.b), Jakob Pirnipuu (6.a), Teele Uudeberg (6.a)

I koht 7.b kl võistkond Andra Arulaan, Laura Pirnipuu, Sophia Rikka

IV koht 7.a kl võistkond Maria Raud, Lisete Liivamägi, Ronja Margusson

Mõlema vanuserühma I koha võistkonnad esindavad Valgamaad, sh Otepää Gümnaasiumi kevadel vabariiklikul võistlusel.

Õnnitleme eduka võistlemise eest!

Matemaatikaõpetajad