Sõbrapäev Otepää Gümnaasiumis

Üritused Uudised

14. veebruaril tähistasime koolis traditsioonilist sõbrapäeva, mille eestvedajateks olid õpilasesinduse liikmed. Hommik algas sellega, et õpilasesinduse liikmed Kristel ja Teele jagasid kõikidele õpilastele kooli tulles kommi. Kooliraadio vahendusel edastati vahetundide ajal tervitusi ja soovilugusid. Sõbrapäeval oli riietuse teema punane ja roosa. Tore oli näha, et paljud tulid asjaga kaasa ning terve päeva vältel võis näha just nendesse värvidesse riietunud rõõmsameelseid õpilasi ja õpetajaid. Kooli fuajees oli avatud fotosein, kus sai koos enda sõbraga jäädvustada imelisi hetki. Traditsiooniliselt oli ka avatud sõbrapäeva postkastid, kuhu sai poetada enda sõbrale toredaid kaardikesi ning meisterdusi. Kooli õpilasesindus viis läbi klasside vahelise Valentinipäeva viktoriini, kus kõik vahvalt osa võtsid.

Nii kindel tunne on, kui sul on vähemalt üks kindel sõber, kellele kindlalt toetuda.

Ja muidugi – mitu sõpra on rohkem kindlust!

Otepää Gümnaasiumi huvijuht

Gerli Rosenberg