Rahvastepalli võistlused

Reedel, 13. novembril toimusid Valgamaa koolide 4.-5. klasside poiste ja tüdrukute rahvastepalli võistlused. Nii poiste kui tüdrukute mängus osales 7 võistkonda.

Meie kooli tüdrukute võistkond alustas väga hästi, võites oma alagrupis nii Pühajärve Põhikooli kui ka Tõrva Gümnaasiumi võistkonda. Edasi mängiti teise alagrupi II kohal olnud Keeni Põhikooli ja seejärel I kohal olnud Valga Gümnaasiumi võistkonnaga. Mängud olid küllaltki tasavägised, kuid seekord said võidurõõmu tunda vastased. Otepää Gümnaasiumi tüdrukute võistkond koosseisus: Lisete Liivamägi, Ida Vahrušev, Marta-Loore Ladva, Ronja Margusson, Martiina Mätas, Heili Kann, Keili Nigol, Laura Pirnipuu saavutas kokkuvõttes IV koha.

Poisid alustasid turniiri hästi, võites kindlalt Pühajärve Põhikooli võistkonda. Tõrva Gümnaasiumi võistkond oli ühtlaselt tugev ja nendest seekord jagu ei saadud. Alla jäädi ka Valga Gümnaasiumi poiste võistkonnale, kuid 3.-4. koha mängus võideti taas kindlalt Priimetsa kooli võistkonda.  Otepää Gümnaasiumi poiste võistkond koosseisus: Karl Marek Kamla, Jakop Kojus, Sten Hiir, Risto Januškevitš, Kenneth Kamla, Karl-Gunnar Paalman, Oliver Karus, Matis Mändmets saavutas rahvastepalli turniiril III koha

Õnnitleme!

kehalise kasvatuse õpetajad