Põnev seiklus Ahhaa teaduskeskuses

Fotod: K. Oja

Otepää Gümnaasiumi 9. klassid käisid kolmapäeval, 23. märtsil õppekäigul Ahhaas. Õppepäeva teemaks oli elekter. Päev algas juhendajate tutvumisega, gruppidesse jagunemisega ja sissejuhatusega õppepäeva. Õpilased osalesid töötoas, kus sai ise valmistada patareid puu- ja köögiviljadest. Lähemalt räägiti ka patarei sisemusest ning saime olla ka ise osa vooluringist. Lisaks lahendasime saalis olevaid ülesandeid elektri kohta, mille käigus omandasime rohkem teadmisi elektrist. Õppekäik Ahhaas lõppes Teadusteatriga Särisev elekter, kus tehti põnevaid katseid, millest saime ka ise osa võtta. Teadusteater lõppes võimsa pauguga. Õppekäik meeldis väga, sest selline huvitav õppepäev on tore vaheldus tavalistele koolitundidele.

9.ab klassid