Otepää Gümnaasiumis selgusid esimesed 2023/2024. õa stipendiaadid

Stipendiumid Tunnustused

Otepää Gümnaasium on alates 2020. aastast koostöös Otepää Vallavalitsusega tunnustatud tublisid gümnaasiumiastme õppureid õppestipendiumiga. Jaanuaris oli stipendiumikomisjonil taaskord põhjust rõõmustada ja tunda uhkust motiveeritud õppijate üle.

I poolaastal, ajavahemikus september- detsember 2023, saavutasid  väga head õpitulemused (kursusehinnete keskmine vähemalt 4,8) ja määrati õppestipendium 70 eurot kuus järgmistele õpilastele:

1. Lisanna Lubi
  2. Aleks Mägi
  3. Riona Andra Reigo
  4. Kadi Vindi

I poolaastal, ajavahemikus september- detsember 2023, saavutasid  head ja väga head õpitulemused (kursusehinnete keskmine 4,5-4,79) ja määrati õppestipendium 50 eurot kuus järgmistele õpilastele:

1. Katriin Ilves
  2. Rauno Juhkam
  3. Hanna- Loore Kukk
  4. Karlotta Levin
  5. Martin Mõttus
  6. Marlen Männiste
  7. Änni Perv
  8. Christina Piho
  9. Kirke Tamm
  10. Elisabeth Uibo

Otepää Gümnaasium tänab õpilaste vanemaid laste toetamise ja Otepää Vallavalitsust gümnaasiumiõpingute väärtustamise ning õpetajaid tulemusliku töö eest.

Maire Murumaa
direktor