Hariduslik seiklus

Õppekäigud on üks tõhusaimaid viise avardada õpilaste teadmisi ja pakkuda neile praktilisi kogemusi.

31. jaanuaril said 2.a ja 2.b klassi õpilased osa meeldejäävast õppepäevast Tartu botaanikaaias. Botaanikaaed on justkui avatud õpik, kus õpilased saavad näha ja õppida erinevate taimede mitmekesisust. Õpilased tõdesid õppekäigu vältel, et botaanikaaed on tõeline aarete kamber, kus iga taim räägib oma loo, avades ukse looduse imelisse maailma. Õppepäeval saadi põhjalikud teadmised taimede päritolust, kasutamisest ja ökoloogilisest tähtsusest.

Õppepäev algas taimestiku materiaalsusega ja lõppes unistuste maailmaga – filmiga “Wonka” Apollo kinos. Filmi vaadates said õpilased osa peategelase Willy Wonka seiklustest ning avastasid, kuidas unistused võivad muuta elu maagiliseks. Õpilased võtsid filmist kaasa mõttetera edaspidiseks, et parimad asjad elus algavad unistustest.

2.b klassi õpetaja Tiie Jaaniste