Otepää Gümnaasiumi õpilased olid edukad NUPUTA võistlusel

30. jaanuaril 2020 toimus Keeni koolis võistkondliku matemaatikaülesannete lahendamise võistluse NUPUTA piirkondlik voor.

Matemaatikaalaseid teadmisi panid proovile 5.-6. klasside neljaliikmelised ja 7. klasside kolmeliikmelised võistkonnad. Otepää Gümnaasiumist osales mõlemas vanuserühmas üks võistkond, kes esindasid meie kooli väga väärikalt.

5.-6. klasside arvestuses, kus osales 13 võistkonda, saavutas Otepää Gümnaasiumi võistkond tihedas konkurentsis tubli III koha. Teine koht jäi kõigest 0,5 punkti ja esimene koht 2,5 punkti kaugusele. Võistkonda kuulusid Katarina Kivimäe, Gerli Ong, Mate Mändmets, Sten-Erik Iir.

7. klasside arvestuses osales kokku kuus võistkonda, kellest Otepää Gümnaasiumi võistkond koosseisus Morten Oscar Orussaar, Brenda Järv, Katriin Ostrak saavutasid ülekaaluka I koha. Meie tublid õpilased lähevad esindama maakonda NUPUTA vabariiklikule lõppvõistlusele.

Aitäh tublidele nuputajatele!