fbpx

Otepää Gümnaasiumi ja Audentese Spordikooli Otepää filiaali õpilaste sõpruskohtumine

Postitatud kategoorias:

Uudised

Otepääl on ammustest aegadest pärit traditsioon, et pärast suusahooaja lõppu toimub kahe kooli õpilaste vahel korvpallivõistlus. Sellel aastal tuli õpilastelt ettepanek mängida lisaks korvpallile ka võrk- ja jalgpalli.

Teisipäeval, 30. aprillil pärast tunde saidki võistkonnad mõõtu võtta kõige pealt võrkpallis. Spordikooli õpilased võitsid OG õpilasi esimeses mängus kiiresti. Teine mäng oli tasavägisem, kuid siiski tuli lõpuks tunnistada külaliste paremust.

Sõpruskohtumine jätkus korvpalliga, mängiti 4 x 8 minutit. Mäng algas tasavägiselt.  Kolmanda veerandaja lõpuks juhtisid OG õpilased seitsme punktiga. Neljanda veerandaja alguses jõudsid Audentese mängijad järgi ja läksid isegi juhtima. Kaur Nukka tabavad visked kahel viimasel minutil tõid meie kooli võistkonnale võidu, edestades vastast ühe punktiga. Oli väga pingeline võistlus nii osalejatele kui ka pealtvaatajatele.

Korvpalli mängisid: Jasper Mannas, Kaur Nukka, Aleksander Alev, Romet Reino, Calvin Savisaar, Kristjan Juronen, Ain Erik Veemees, Kaspar Veere, Erkki Toomemägi. Võrkpallis andsid lisaks oma panuse Annabel Täär ja Karl Arne Vihm.

Mais kohtuvad kahe kooli võistkonnad jalgpallis.