Õppenõustamine Otepää Gümnaasiumisse kandideerimiseks

Õpingud põhikoolis hakkavad läbi saama ja aeg on mõelda edasisele õpiteele.

Gümnaasiumiõpingud meie koolis eeldavad õppenõustamist enne kooli kandideerimise dokumentide esitamist. Õppenõustamise mõte on selgitada lahti Otepää Gümnaasiumi gümnaasiumiõpingute korraldus ja võimalike õppevalikute täpsem sisu.

Õppenõustamisele kulub 45-70 minutit ja selle läbimisel saad nõustamise tagasisidelehe, mis tuleb esitada koolile koos teiste kandideerimisdokumentidega.

Tavapäraselt on õpilaskandidaat õppenõustamisel osalenud koos oma vanemaga, aga sellel aastal on võimalik vestelda ainult õpilaskandidaadiga.

Õppenõustamisega tegeleb kooli õppekorralduse spetsialist Inga Kotkamäe (kabinet 108, telefon 766 3678, e-post inga@nuustaku.edu.ee), nõustamisele tuleb ennast registreerida SIIN.