OGTV sai hoo sisse

Koolimeedia OG TV Uudised

Koolivaheaja-eelsel nädalal sai „purki“ selle õppeaasta esimene koolitelevisiooni saade, mis annab ülevaate kahe koolikuu olulisematest sündmustest humoristlikus võtmes.

Selle aasta telemeeskond on särtsakas ja teotahteline, lisandunud on uusi tegusaid noori, kel head ideed ja julge pealehakkamine. Paljuski on telesaate valmimine uue peatoimetaja abiturient Manana Kokhtashvili ja tema asetäitja Valter Kulla (10. klass) teene, kes jälgisid ülima täpsusega meeskonna töögraafikut ja nõudsid järjekindlalt sellest kinnipidamist. Eriline tänu kuulub kindlasti 7. klassi noormehele Kelvin Kivimaale, kes on saate monteerija, sageli ka operaator ja helindaja ning kelle käe all valmivad klipid lausa „ülihelikiirusel“.

OGTV saade pälvis väga positiivset vastukaja nii õpilastelt kui õpetajatelt. See innustab kindlasti noori teletegijaid uutele töövõitudele. OGTV meeskonda kuuluvad lisaks eelpool nimetatutele Bärbel Moros, Laura Meigas, Linda-Maria Urke, Joosep Saul, Kaur Nukka, Janno Puurits, Henri Lindret ja Karl August Soonberg.

Verivärsket saadet saab näha siit https://youtu.be/j8P7tBDMJ84

Marika Paavo, meediarühma juhendaja