Muusikaõpetuse riiklikul olümpiaadil esindas Valgamaad taas meie kooli õpilane

9.–10. oktoobril toimus Tallinnas muusikaõpetuse üleriigiline olümpiaad. Võisteldi põhikooli ja gümnaasiumi arvestuses. Meie kooli ja ühtlasi Valgamaad esindas väga väärikalt 10. klassi õpilane Eliise Palmiste. Eliise astus üleriigilises voorus üles juba teist korda. Aitäh Eliisele!

Muusikaõpetuse olümpiaad toimub üle aasta ja seekordne võistlus oli eriline, kuna toimus 10. korda. Otepää Gümnaasiumi õpilased on pääsenud oma kooli ja maakonda lõppvooru esindama kõigil kümnel korral. Teen sel puhul oma tublidele õpilastele sügava kummarduse ja kiidan nende südikust ning esinemisjulgust. Nende isikuomadusteta poleks sel olümpiaadil midagi peale hakata. Loodan, et säravaid muusikaandeid jagub ka järgmistele olümpiaadidele.

Muusikaõpetaja Eve