Meie Väike Raamatukogu

Otepää Gümnaasiumi 1.a ja 1.b klassi õpilased liitusid rahvusvahelise projektiga Meie Väike Raamatukogu. Projekti eesmärgiks on arendada õpilaste väljendusoskust, mälu ning mõtlemist. Lugedes õpivad õpilased tundma enda ja teiste emotsioone, mõistma ja aktsepteerima sotsiaalseid põhimõtteid ja suhteid.

Projekti käigus käsitletakse järgmisi lasteraamatuid: Hilli Rand „Lumivalge ja süsimust” (Eesti), Mārtiņš Zutis „Ärajäänud avastus” (Läti), Przemysław Wechterowicz „Kallista mind!” ning „Muna või kana?” (Poola), Majda Koren „Keeda mulle üks muinasjutt!” (Sloveenia) ja Peter Svetina „Võlusõrmus” (Sloveenia).

Projekti toetavad Euroopa Liidu programm „Loov Euroopa”, Eesti Kultuuriministeerium ja Eesti Lastekirjanduse Keskus.

Tiie Jaaniste, klassiõpetaja