Medalisadu suusavõistlustelt

17. märtsil toimusid Tehvandil Valgamaa koolinoorte meistrivõistlused murdmaasuusatamises. Koduõuel toimunud võistlusest võttis osa 64 meie kooli õpilast, kellest  35 saavutasid auhinnalise koha.

I koht – Andriana Hiis, Liis Uudeberg, Juss Pikkor, Georg Kasemets, Ann-Marii Mets, Andorres Veerpalu, Eva-Lotta Elmet, Sebastian Ani, Aaron Rehemaa, Helena Elmet, Linda Silmere, Ralf Mae, Änni Perv, Maria-Liisa Mark.

II koht –  Tuule Laine Peips, Joonas Jüris, Märten Mätas, Marten Leis, Martiina Mätas, Elmar Unn, Kristjan Ladva, Laura Pirnipuu, Indra Värk, Tristan Klimbek, Marlen Männiste, Lauri Leis.

III koht – Susanna Keldo, Ranno-Artur Kukk, Mathias Tammekivi, Karl Henri Kikkas, Sophia Rikka, Matis Mändmets, Oskar Ruukel, Ivo Piho, Tormi Klais.

Täname kõiki tublisid osalejaid!

Kehalise kasvatuse õpetajad