Mälumäng 5.-8. klassidele

2. detsembril toimus Otepää Gümnaasiumi aulas praktilise töö raames mälumäng 5.-8. klassidele, mille teemaks oli „Põhikool annab põhja alla”. Mängu küsimused olid koostatud põhikooli teadmiste põhjal ja see koosnes kaheksa erineva valdkonna küsimustest, näiteks geograafia, ajalugu, loodus jt. Mälumängus osales 8 võistkonda, igas 4 mängijat. Kõige rohkem osalisi oli 5.b klassist, kust osales koguni kaks võistkonda.

Kokku oli võimalik saada 64 punkti. Kõige parema tulemuse sai 7.b klassi esindus 56 punktiga. Teise koha sai 5.a klassi võistkond 50 punktiga. Kolmanda koha sai 8.b klass, kes kogus 47 punkti. Kõik need kolm võistkonda on oodatud finaali, mis toimub 16. jaanuaril 2020.

Kohe pärast jõuluvaheaga, 9. jaanuaril toimub mälumäng 9.-12. klassi 4-liikmelistele võistkondadele. Oodatud on ka õpetajate võistkond.

Täname klassikaaslasi Kaur Kadajat ja Karl-Eric Mõttust abi eest võistluse läbiviimisel.
Aitäh kõikidele osavõtjatele!

Korraldajad Anton Otrokov ja Oliver Pikk, 11. klass