Kooli sünnipäev 3. oktoobril

Teisipäeval, 3. oktoobril jõuab meie kool 110. verstapostini. On aeg pidutsemiseks, rõõmustamiseks ja võõrustamiseks.

Kell 12.00 algab kontsertaktus, mis on kooli õpilastele, töötajatele ja kutsutud külalistele.

Aktuse ladusa korralduse huvides teised huvilised aulasse ei mahu. Küll aga oleme ka nende peale mõelnud: kontsertaktuse ülekannet on võimalik vaadata veebis, viide selle võimaluse kohta asubsellesama uudise lõpus.

Sama päeva õhtul algusega kell 18.00 ootame üldkoosolekule ja kontserdile aga kõiki Otepää gümnaasiumi lastevanemaid.

3.  oktoobri päeval on koolimaja ümbruses ümber korraldatud ka parkimine ehk koolihoone ette ja siseõue saavad parkida ainult kutsutud külalised. Palume kõigil teistel selle väikese ebamugavusega arvestada.

Sünnipäevasündmusi jäädvustab ja kajastab Otepää Gümnaasium.

Külle Viks

Direktor