Kodanikupäeva veebiviktoriini tulemused

Autor:

Valgamaal on juba 20 aastat korraldatud maakondlikke kodanikupäeva veebiviktoriine üldhariduskoolide võistkondadele. Rõõm on tõdeda, et kõige esimese võistluse võitis 2003. aastal Otepää Gümnaasiumi 8. klassi võistkond ja et sellest ajast alates on meie koolist alati mõni võistkond esikolmikusse jõudnud.

Valgamaa Arenguagentuur koostöös Valga Keskraamatukoguga korraldas seekordse võistluse 24. novembril 2023 taas kahes grupis – 8.-9. klass ja 10.-12. klass, osalesid Valgamaa üldhariduskoolide 3-liikmelised võistkonnad.

Otepää Gümnaasiumist osales kolm võistkonda 9. klassidest ning üks gümnaasiumiastmest. Nooremas vanusegrupis saavutasid Kirke Karus ja Gerli Ong (mõlemad 9.a klassist) III koha.

Vanemas astmes vastasid väga hästi Rauno Juhkam ja Sigmund Villumson (mõlemad 11. klassist), saades II koha.

Tänan tubli osalemise eest ka järgmisi 9. klasside õpilasi: Kertu Juhkam, Linda Silmere, Art Asi, Robert Sebastian Heinsar ja Hugo Luts.

Tulemuste ning viktoriini küsimuste ja vastustega saab tutvuda Valga Keskraamatukogu kodulehel: https://www.valgark.ee/kodanikupaeva-viktoriini-tulemused-on-selgunud-2/

Palju õnne võitjatele ning suur tänu kõigile osalejatele!

Heivi Truu, ühiskonnaõpetuse õpetaja