Esimene sügisene start maastikuteatejooksu võistlusel

Selle õppeaasta esimene avastart toimus 19.septembril Tõrvas maakonna koolide vahelistel maastiku-  ja pendelteatejooksu karikavõistlustel, kus meie kooli õpilased esinesid tublilt.

kuni 5.klassi arvestuses 10x60m pendelteatejooksus saavutati tasavägises võistluses II koht ja maastikuteatejooksus III koht. Võistkonda kuulusid Kristo Kukk, Janette Jamur, Mate Mändmets, Gretely Salundi, Simmo Vernik, Karlotta Levin, Ralf Mae, Christina Piho, Sten-Erik Iir, Laura Liina Länik.

Põhikoolide arvestuses said maastikuteatejooksu võistluses III koha võistkond koosseisus – Martti Sarv, Crista Kutsar, Kert Roose, Keiu Vakmann, Ain Erik Veemees, Marie Loog, Ivar Všivtsev, Maria Liisa Mark, Kaspar Veere, Karmen Matsalu.

Gümnaasiumi arvestuses jäime maastikuteatejooksu ja pendelteatejooksu võistlusel 2 x III kohale koosseisus – Jasper Mannas, Annabel Täär, Kaur Nukka, Silvia Oja, Dyvolessa Maria Kuittinen, Karl Gustav Krüünvald, Marit Maribel Pulles, Karl Aarne Vihm, Teiloora Ojaste ja Erich Daniel Kanarik.

kehalise kasvatuse õpetajad